Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Regulamin strony internetowej

Czcionka:

REGULAMIN STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W KIERZU NIEDŹWIEDZIM

 

 

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z informacji oferowanych na Stronie Internetowej Szkoły Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Kierzu Niedźwiedzim zwanej dalej w skrócie Stroną.
2. Użytkownik korzystając z treści dostępnych na Stronie wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
3. Użytkownicy Strony są zobowiązani do przestrzegania prawa obowiązującego na terytorium RP, prawa i regulaminu obowiązującego w Szkole Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz zasad współżycia społecznego.
4. Podmiotem oferującym treści na Stronie jest:

Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Kierzu Niedźwiedzim

Kierz Niedźwiedzi

Ul. Boczna 7

26-115 Skarżysko Kościelne

Woj. Świętokrzyskie

Tel. (48)629-23-22

 

Zwany dalej Szkołą

 

5. Obsługę techniczną strony i serwera Strony zapewnia:

Interefekt, Al. N.M.P. 23, 42-200 Częstochowa

 

6. Do publikacji na Stronie nie są przyjmowane materiały i wypowiedzi sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, zawierające treści pornograficzne, faszystowskie, wulgarne, propagujące używki lub przemoc, obrażające uczucia religijne, naruszające prawa innych osób a także godzące w dobre imię Szkoły.

 

 

§ 2 KORZYSTANIE Z TREŚCI STRONY

 

1. Korzystanie z treści udostępnianych na łamach Strony jest bezpłatne.
2. Użytkownik Strony zobowiązuje się do korzystania z treści udostępnianych na Stronie zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz niniejszym regulaminem.
3. Każdy Użytkownik zobowiązuje się do nie podejmowania działań mających na celu zakłócenie poprawnej pracy Strony, uzyskanie nie przysługujących mu praw dostępu.

 

 

§ 3 WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

 

1. Szkoła dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i odpowiedniej jakości materiałów i wiadomości prezentowanych na Stronie.
2. Dane i informacje zawarte na Stronie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Szkoła nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie błędy danych lub nieaktualne informacje zawarte na Stronie.

3. Szkoła dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania Strony jednakże zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania Strony.

 

 

§4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Szkoła zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie opublikowania ich na Stronie.

...

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny